Hakkımızda

Ramsan olarak filtre kafesleri imalatı yapmaktayız. Uzun yıllardır jet pulse filtre sistemleri imalatı yaptıktan sonra filtre teknolojileri konusundaki yetkinliğimizi tüm filtre sanayisi üzerinde kullanmaya karar verdik. Filtre torbaları imalatı sonrasında filtre tel kafesleri imalatına da başlayarak değerli müşterilerimize filtrasyon teknolojilerinin tüm aşamasında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Filtre kafeslerini üretirken ilk olarak rulo halinde olan demir çubukları düz bir hale getiriyoruz. Daha sonra bu düz hale gelen çubukları müşterilerimizin talep ettikleri kafes uzunluğuna göre kesiyoruz. Kesilen çubukları otomatik puntalama makinesine koyarak ve belirli mesafelerde demir halkalar ile kaynak yapıyoruz. Filtre kafesi talep edilen çapa ve uzunluğa göre istenen şekli aldıktan sonra alt kısmına kapak ve üst kısmına da venturi montajı yapılıyor. Son halini alan filtre kafesi elektrostatik boyalar ile boyandıktan sonra teslimata gönderiliyor.

İster tek parça olsun, ister çok parçalı olsun her boy ve çapta tüm filtre tel kafesleri imalatını yapmaktayız. Bunun yanı sıra, alüminyum venturili, konik sac venturili, boru tip venturili olarak venturi tipine göre kafes imalatımız da olmaktadır.

Yassı, yatay, asfalt plentleri için ve yıldız halkalı olmak üzere özel imalatlarımız da mevcuttur. Bu özel imalatlar için bizimle irtibata geçerek piyasa koşullarındaki en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Paslanmaz tel sayesinde uzun süreli kullanacağınız filtre tel kafesleri için filtre torbaları imalatını da yapmaktayız. Polyester, antistatik, koton, Nomex Meta-Aramid, PTFE, polipropilen, monofilament, cam elyaf, P-84 vs. geniş yelpazeli materyallerimiz ile filtre üretimi konusunda güvenebileceğiniz firma olan IFS Endüstriyel olarak ürünlerimiz garanti altındadır.

Jet pulse filtre sistemleri konusunda herhangi bir talebinizde ve sorunlarınızda yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Filtre sanayisindeki tüm ürün çeşitleri hakkında bilgi almak için bize bir telefon açmanız yeterli.

Filtre Kafesi

Ramsan Metal

Whatsapp Siparis Hattı